Ons team

Het team van Kindcentrum De Woldstroom

 

Gert Katerberg
g.katerberg@stichtingpromes.nl

 Directeur

 

 

Klarien Witteveen-Logtmeijer k.witteveen@stichtingpromes.nl

 Intern Begeleider
 ma, di, do
 

 

 

Josée Welbergen j.welbergen@meppel.nl

 Logopedie
 incidenteel

Michiel van Zanten m.vanzanten@stichtingpromes.nl

 Vakleerkracht L.O.
 Dinsdag, woensdag en vrijdag

Marco Oosterboer m.oosterboer@stichtingpromes.nl

 Conciërge
 maandag en 1e dinsdag van de maand afwezig

 

 

 

Groepsleerkrachten groepsverdeling
 

Dorien Regelink d.regelink@stichtingpromes.nl Heidi Zindel h.zindel @stichtingpromes.nl

 Onderbouw a

 

Conny Kansen c.kansen@stichtingpromes.nl

Sandra Schoemaker s.schoemaker@stichtingpromes.nl

 Onderbouw b 
 

Erik Koppers e.koppers@stichtingpromes.nl

Marianne Alberts m.alberts@stichtingpromes.nl

 

 Middenbouw a

 

Monique van Slochteren 

m.vanslochteren@stichtingpromes.nl

Christa Knol

c.knol@stichtingpromes.nl

 Middenbouw b
 

 

 

Marit Mos m.mos@stichtingpromes.nl

Annerieke Debbenhof a.debbenhof@stichtingpromes.nl

 Bovenbouw a

 

 

Sandra Bouwknegt s.bouwknegt@stichtingpromes.nlm.alberts@stichtingpromes.nl

 Bovenbouw b
 

Balthazar Gijzen b.gijzen@stichtingpromes.nl
Marianne Alberts m.alberts@stichtingpromes.nl

 

 Bovenbouw c
 

 

Anneke Blankemeijer  a.blankemeijer@stichtingpromes.nl

 

 Nieuwkomersgroep
 

Tea van Veen t.vanveen@stichtingpromes.nl

Niels van Kampen n.vankampen@stichtingpromes.nl

 Onderwijsondersteunend personeel
Andrea van de Burg kindcentrum@stichtingpromes.nl  KC-coördinator en bso

Tineke Pleizier

Ferna Hessels

Ina de Vries

Danielle Haasjes

 Peuterspeelzaal, bso en VVE-coach

Karin Tissingh

Gwendolyn Bosker

Tamara van Dalen

Renate de Boer-Vos

 Peutergroep Pelikaan

Michou Bosma

Esmee Moolhuizen

Anja Snijder

 Babygroep Pelikaan

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.