Ons team

Het team van Kindcentrum De Woldstroom

Guido Huige
g.huige@stichtingpromes.nl

 Directeur

Alien ter Bork
a.terbork@stichtingpromes.nl

 Locatieleider

Klarien Witteveen-Logtmeijer k.witteveen@stichtingpromes.nl

 Intern Begeleider
 ma, di, do
 

José ten Klooster

j.tenklooster@stichtingpromes.nl

 Administratie
 Aanwezig: elke donderdagochtend

Josée Welbergen j.welbergen@meppel.nl

 Logopedie
 incidenteel

Michiel van Zanten m.vanzanten@stichtingpromes.nl

 Vakleerkracht L.O.
 Dinsdag, woensdag en vrijdag

Marco Oosterboer m.oosterboer@stichtingpromes.nl

 Conciërge
 maandag en 1e dinsdag van de maand afwezig

Hilly Slagter

 School Maatschappelijk Werk
 dinsdag en donderdag ochtend

 

Groepsleerkrachten groepsverdeling
 

Conny Kansen c.kansen@stichtingpromes.nl

Hedica Schuring h.schuring@stichtingpromes.nl

 Onderbouw a

 

Marion Baars m.baars@stichtingpromes.nl

Sandra Schoemaker s.schoemaker@stichtingpromes.nl

 Onderbouw b 
 

Ingeborg van Eerden i.vaneerden@stichtingpromes.nl

Marianne Alberts m.alberts@stichtingpromes.nl

 Middenbouw a

 

Monique van Slochteren 

m.vanslochteren@stichtingpromes.nl

Christa Knol

c.knol@stichtingpromes.nl

 Middenbouw b
 

Erik Koppers e.koppers@stichtingpromes.nl

Marianne Alberts m.alberts@stichtingpromes.nl

 Middenbouw c

Marit Mos m.mos@stichtingpromes.nl

Annerieke Debbenhof a.debbenhof@stichtingpromes.nl

 Bovenbouw a

 

 

Sandra Bouwknegt s.bouwknegt@stichtingpromes.nl
Marion Baars m.baars@stichtingpromes.nl

 Bovenbouw b
 

Balthazar Gijzen b.gijzen@stichtingpromes.nl
Marianne Alberts m.alberts@stichtingpromes.nl

 

 Bovenbouw c
 

 

Freddy Nieboer f.nieboer@stichtingpromes.nl

 

 Nieuwkomersgroep
 

Tea van Veen t.vanveen@stichtingpromes.nl

Niels van Kampen n.vankampen@stichtingpromes.nl

 Onderwijsondersteunend personeel
Andrea van de Burg kindcentrum@stichtingpromes.nl  KC-coördinator en bso

Tineke Pleizier

Ferna Hessels

Ina de Vries

Danielle Haasjes

 Peuterspeelzaal, bso en VVE-coach

Karin Tissingh

Gwendolyn Bosker

Tamara van Dalen

Renate de Boer-Vos

 Peutergroep Pelikaan

Michou Bosma

Esmee Moolhuizen

Anja Snijder

 Babygroep Pelikaan

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.